Rexroth eShop pro hydrauliku, montážní techniku, elektrické pohony a lineární techniku.

Rexroth eShop nabízí různé produkty a řešení pro hydrauliku a montážní techniku. Navíc zde naleznete produkty pro elektrické pohony a řízení, lineární techniku a příslušné informační materiály.

Hydraulické produkty v Rexroth eShopu

Náš hydraulický eShop pokrývá produkty pro všechny aplikace v oblasti hydrauliky. Kromě kompletních pump, pohonů a válců, nabízí hydraulický eShop také příslušenství jako jsou ventily, proporcionální servo ventily, akumulátory, filtry, nádrže a desky. Kromě toho zde najdete příslušenství pro úpravu oleje a měřící techniky. Elektronické příslušenství pro hydraulické příslušenství je v hydraulickém eShopu samozřejmě také.

Montážní technika v Rexroth eShopu

V našem Rexroth eShopu naleznete kompletní škálu produktů montážní techniky. Nabízíme mnoho základních mechanických prvků včetně hliníkových profilů. Můžete zde najít také manuální výrobní systémy stejně jako přenosové, řetězové dopravní systémy a identifikační systémy.

Lineární technika v Rexroth eShopu

Kromě montážní techniky a hydrauliky nabízí Rexroth eShop také produkty lineární techniky: profilované kolejnicové systémy, lineární pouzdra a hřídele, šroubovací techniku a lineární systémy se snadnou manipulací