Finland

Valitse sijainti

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Kuinka voimme auttaa?

Löydä yhteyshenkilösi

Bosch Rexroth Oy

Ansatie 6 b
01740 Vantaa

Lumpeenkatu 2
33900 Tampere

+358 10 3441 000

info@boschrexroth.fi

Muut yhteystiedot

Asiakkaiden tilaukset
tilaukset@boschrexroth.fi

Laskuja koskevat kyselyt, laskukopiopyynnöt yms.
myyntireskontra@boschrexroth.fi

Toimittajien ostolaskut:
1. Verkkolaskut tähän osoitteeseen
2. Sähköpostilaskut accounts.payable@boschrexroth.fi

Myyntijohdon ja huollon yhteyshenkilöt

Jaakko Hämäläinen

Jaakko Hämäläinen

Toimitusjohtaja
010 3441 521
jaakko.hamalainen@boschrexroth.fi

Hannu Petlin

Hannu Petlin

Toimialapäällikkö
Teollisuushydrauliikka
010 3441 546
hannu.petlin@boschrexroth.fi

Johannes Jokisuu

Johannes Jokisuu

Toimialapäällikkö
Liikkuvan kaluston sovellukset
010 3441 758
johannes.jokisuu@boschrexroth.fi

Olli Sihvo

Olli Sihvo

Toimialapäällikkö
Tehdasautomaatio
010 3441 765
olli.sihvo@boschrexroth.fi

SP

Sakari Plattonen

Huoltopäällikkö
Myynti
010 3441 754
sakari.plattonen@boschrexroth.fi

TH

Tero Haavisto

Huoltopäällikkö
Operatiivinen huolto
010 3441 533
tero.haavisto@boschrexroth.fi

HR

Heikki Rusanen

Myyntipäällikkö
Liikkuvan kaluston sovellukset
010 3441 537
heikki.rusanen@boschrexroth.fi

JS

Jari Siekkinen

Myyntipäällikkö
Liikkuvan kaluston sovellukset
010 3441 530
jari.siekkinen@boschrexroth.fi