Sweden

Välj din plats

Sweden
 

Välkommen till SPS-mässan 2019

Content

Besök oss på SPS-mässan!

Den 26-28 november är det dags för årets SPS-mässa i Nürnberg. Bosch Rexroth är självklart på plats och introducerar vår nya revolutionerande automationsplattform ctrlX Automation som bryter de traditionella gränserna mellan maskinstyrning, IT och IoT.

Detta kommer bli vår största lansering på över 15 år - det vill ni inte missa!


Användbara länkar:

Hallöversikt

SPS-mässan (officiell)

 
 

Boka in en rundvisning i vår monter!

Kommer du att vara på plats på SPS-mässan och vill ha en svensk guidad visning i vår monter? Kontakta Marco Parnola för att boka in en tid.

 
 

Kontakta oss!

Vi finns på plats på mässan, tveka inte att höra av dig om du har några frågor!

 

Marco Parnola

+46 (0) 70 420 15 91

Marco.Parnola@boschrexroth.se

Anders Lindgren

+46 (0) 31 89 34 62

Anders.Lindgren@boschrexroth.se

Lars-Olof Johansson

+46 (0) 72 203 82 93

Lars-olof.Johansson@boschrexroth.se

Magnus Knopp

+46 (0) 76 833 34 61

magnus.knopp@boschrexroth.se

 

Peter Ardemalm

+46 (0) 70 258 48 62

Peter.Ardemalm@boschrexroth.se

Bjarne Restedt

+46 (0) 70 519 66 76

bjarne.restedt@boschrexroth.se