Sweden

Välj din plats

Sweden
 

Tack för att du besökte Bosch Rexroth Tech Days!

Content

Tack för att du besökte Bosch Rexroth Tech Days! Årets Tech Days genomfördes i Norrköping, Borlänge samt Luleå och intresset har varit stort för att veta mer om den senaste tekniken inom energioptimering för industrin.

Här kan du läsa mer om de produkter som vi visade på mötet:

Proportionalteknik med fältbuss

Cytrobox, uppkopplat aggregat

Cylinder, made in Älvsjö

Pumpar, marknadens vassaste

Sytronix, tysta och effektiva system

 
 

Kontakta oss för mer information!

Kontakta våra föreläsare och medarbetare som medverkat på Tech Days 2019 om du vill veta mer om våra produkter och tjänster

 

Anders Lindqvist

anders.lindqvist@boschrexroth.se

08-727 93 34

Ari Peippo

ari.peippo@boschrexroth.se

08-727 93 18

Fredrik Svensson

fredrik.svensson@boschrexroth.se

08-727 92 63

Jakob Wodlin

jakob.wodlin@boschrexroth.se

08-727 91 47

 

Stefan Andersson

stefan.andersson@boschrexroth.se

08-727 95 79

Thomas Ullberg

thomas.ullberg@boschrexroth.se

08-727 93 97

Mats Bäckström

mats.baeckstroem@boschrexroth.se

0920-26 40 65

Claes Wickman

claes.wickman@boschrexroth.se

0470-77 14 97

 

Christer Eberger

christer.eberger@boschrexroth.se

0660-865 33

Göran Andersson

goran.andersson@boschrexroth.se

0243-667 08