Finland

Valitse sijaintisi

Finland
 

Löydä yhteyshenkilösi

Content

Löydä yhteyshenkilösi

Yhteystiedot

Bosch Rexroth Oy

Ansatie 6 b

01740 Vantaa

Lumpeenkatu 2

33900 Tampere

Puhelin: + 358 10 3441 000

Sähköposti: info@boschrexroth.fi

 
Yhteystiedot

Muut yhteystiedot

Asiakkaiden tilaukset

tilaukset@boschrexroth.fi

Laskuja koskevat kyselyt, laskukopiopyynnöt yms.

myyntireskontra@boschrexroth.fi

Toimittajien ostolaskut:

1. Verkkolaskut tähän osoitteeseen

2. Sähköpostilaskut

accounts.payable@boschrexroth.fi

 
Yhteystiedot

Täytä yhteydenottolomake

Vastaamme mielellämme kaikkiin yritystämme koskeviin kysymyksiin. Täytä yhteydenottolomakkeemme.

 
Yhteystiedot
 
 




 
 

Myyntijohdon ja huollon yhteyshenkilöt

 

Jaakko Hämäläinen

Jaakko Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Puh. 010 3441 521

jaakko.hamalainen@boschrexroth.fi

 
Hannu Petlin

Hannu Petlin

Toimialapäällikkö

Teollisuushydrauliikka

Puh. 010 3441 546

hannu.petlin@boschrexroth.fi

Johannes Jokisuu

Johannes Jokisuu

Toimialapäällikkö

Liikkuvan kaluston sovellukset

Puh. 010 3441 758

johannes.jokisuu@boschrexroth.fi

 
Olli Sihvo

Olli Sihvo

Toimialapäällikkö

Tehdasautomaatio

Puh. 010 3441 765

olli.sihvo@boschrexroth.fi

Sakari Plattonen

Sakari Plattonen

Huoltopäällikkö

Myynti

Puh. 010 3441 754

sakari.plattonen@boschrexroth.fi

 
Tero Haavisto

Tero Haavisto

Huoltopäällikkö

Operatiivinen huolto

Puh. 010 3441 533

tero.haavisto@boschrexroth.fi

Heikki Rusanen

Heikki Rusanen

Myyntipäällikkö

Liikkuvan kaluston sovellukset

Puh. 010 3441 537

heikki.rusanen@boschrexroth.fi

 
Jari Siekkinen

Jari Siekkinen

Myyntipäällikkö

Liikkuvan kaluston sovellukset

Puh. 010 3441 530

jari.siekkinen@boschrexroth.fi

 

Myyntiosastojen yhteystiedot

 

Liikkuvan kaluston sovellukset

Teollisuushydrauliikka

Sähkökäytöt ja ohjausjärjestelmät

 
 
Bosch Rexroth Oy