Finland

Valitse sijainti

Liikkuvien työkoneiden muuntaminen

Transforming Mobile Machines

Olemme vahva kumppani liikkuvan kaluston hydrauliikan alalla. Kehittämällä sähköistettyjä, elektronisia ja digitaalisesti integroituja ratkaisuja autamme sinua luomaan seuraavan sukupolven liikkuvia koneita.

Yksi toimittaja, kaikki ratkaisut


Olemme luotettava kumppani mobilehydrauliikan alalla. Tarjoamme laadukkaat asiakas- ja sovelluskohtaiset ratkaisut ja panostamme jatkuvasti palveluihimme asiakkaidemme tukemiseksi tehden jatkuvaa kehitystyötä. Bosch Rexroth on vahvasti mukana myös koneiden sähköistämisessä. Ohjelmisto-, elektroniikka- ja IoT- sekä sähkökäyttöratkaisut tuovat älyn ja sähkön liikkuvien työkoneiden tarpeisiin.
Miltä kuulostaisivat vaikkapa tehokkaat työkoneet, jotka kaivavat tai tasoittavat automaattisesti, materiaalienkäsittelylaitteet, joissa on paikalliset päästöttömät sähkökäytöt tai täsmäviljelyn hallitsevat sadonkorjuukoneet? Saat käyttöösi entistä enemmän turvallisuutta, tehokkuutta ja älykkäitä toimintoja liikkuviin työkoneisiisi – olemme ottaneet tulevaisuuden haasteet vastaan.

Ota yhteyttä:

Johannes Jokisuu

Johannes Jokisuu

Toimialapäällikkö

010 3441 758

johannes.jokisuu@boschrexroth.fi

Heikki Rusanen

Heikki Rusanen

Myyntipäällikkö / Rakennuskoneet ja materiaalin käsittelykoneet

010 3441 537

heikki.rusanen@boschrexroth.fi

Jari Siekkinen

Jari Siekkinen

Myyntipäällikkö / Maatalous- ja metsäkoneet

010 3441 530

jari.siekkinen@boschrexroth.fi

Erkka Helminen

Erkka Helminen

Account Development Manager

010 3441 554

erkka.helminen@boschrexroth.fi

Atte Nikkinen

Atte Nikkinen

Account Development Manager

010 3441 561

atte.nikkinen@boschrexroth.fi

Toni Liimatainen

Toni Liimatainen

Account Development Manager

010 3441 534

toni.liimatainen@boschrexroth.fi

Matti Ruuska

Matti Ruuska

Account Development Manager

010 3441 516

matti.ruuska@boschrexroth.fi

Juho Seppälä

Juho Seppälä

Account Development Manager

010 3441 585

juho.seppala@boschrexroth.fi

Hannu Riipinen

Hannu Riipinen

Account Development Manager

010 3441 565

hannu.riipinen@boschrexroth.fi

Markus Katajisto

Markus Katajisto

Account Development Manager

010 3441 732

markus.katajisto@boschrexroth.fi

Antti Kärkölä

Antti Kärkölä

Account Development Manager

010 3441 539

antti.karkola@boschrexroth.fi